Agenda

Dinsdag 17 September

  • 20:00u Idellette

Woensdag 18 September

  • 14:30u Ouderen Commissie

Donderdag 19 September

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 22 September

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. J. van Dijk

Donderdag 26 September

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 29 September

  • 09:30u ds. W. van Weelden
  • 18:30u ds. G. Wassinkmaat

Dinsdag 1 Oktober

  • 19:00u – 20:00u Collectebonnen
  • 20:00u Bijbelgesprekskring

Donderdag 3 Oktober

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek
  • 19:00u – 20:30u Jeugdclub ’t Visnet

Zondag 6 Oktober

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. H. Liefting

Dinsdag 8 Oktober

  • 20:00u Idellette

Woensdag 9 Oktober

  • 20:00u Jongerengesprekskring

Donderdag 10 Oktober

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 13 Oktober

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. G. Wassinkmaat

Dinsdag 15 Oktober

  • 14:30u Ouderen Commissie

Donderdag 17 Oktober

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 20 Oktober

  • 09:30u ds. H. I. Methorst
  • 18:30u prop. J. A. de Kruijf

Donderdag 24 Oktober

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 27 Oktober

  • 09:30u ds. J. van Oostende
  • 18:30u ds. G. Wassinkmaat

Dinsdag 29 Oktober

  • 20:00u Idellette

Donderdag 31 Oktober

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 3 November

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. A. van Zetten

Dinsdag 5 November

  • 19:00u – 20:00u Collectebonnen

Woensdag 6 November Dankdag

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 19:30u ds. G. Wassinkmaat

Donderdag 7 November

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 10 November

  • 09:30u prop. M. van Dalen
  • 18:30u ds. J. Geene

Dinsdag 12 November

  • 20:00u Bijbelgesprekskring

Woensdag 13 November

  • 20:00u Jongerengesprekskring

Donderdag 14 November

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 17 November

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. A. van Vuuren

Dinsdag 19 November

  • 14:30u Ouderen Commissie

Donderdag 21 November

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 24 November

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u prop. D.A. Burggraaf

Dinsdag 26 November

  • 20:00u Idellette

Donderdag 28 November

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 1 December Heilig Avondmaal

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. G. Wassinkmaat

Dinsdag 3 December

  • 19:00u – 20:00u Collectebonnen

Donderdag 5 December

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 8 December

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. G. Wassinkmaat

Dinsdag 10 December

  • 20:00u Bijbelgesprekskring

Woensdag 11 December

  • 20:00u Jongerengesprekskring

Donderdag 12 December

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 15 December

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. J. W. Hooydonk

Maandag 16 December

  • 14:30u Ouderen Commissie

Dinsdag 17 December

  • 20:00u Idellette

Donderdag 19 December

  • 18:45u – 19:30u Bibliotheek

Zondag 22 December

  • 09:30u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. H. J. van der Veen

Woensdag 25 December

  • 09:15u ds. G. Wassinkmaat
  • 18:30u ds. M. A. Kuijt

Donderdag 26 December

  • 10:00u Kerstfeestviering Zondagsschool

Zondag 29 December

  • 09:30u ds. H. Roseboom
  • 18:30u ds. J. N. Zuijderduijn

Dinsdag 31 December

  • 19:30u ds. G. Wassinkmaat