Hervormde Gemeente Gameren

.: Agenda :.

 

Vrijdag 18 april (Goede Vrijdag)

19:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v.

 

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zaterdag 19 april

20:00u OJW : Paasweekend (Mountainbiken)

 

Zondag 20 april (Eerste Paasdag)

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. W. Meijer

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Marjan van Beers

Jacoline v Ballegooien

 

Maandag 21 april (Tweede Paasdag)

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v.

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Carola Westeneng

Catharine van Wijk

 

Donderdag 24 april

19:30u - 21:00u Tienerclub 'Shelter'

 

Zondag 27 april

09:30u Kand. G. M. van Meijeren

18:30u Kand. J.A. de Kruijf

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

Deurcollecte t.b.v. Onderhoudsfonds

Heilig avondmaalcollecte t.b.v. De Hoop

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Lizette Bulsink

Teunie van Honk

 

Dinsdag 29 april

19:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v.

 

Vrijdag 2 mei

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zaterdag 3 mei

20:00u OJW : Strandwandelen

 

Zondag 4 mei

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Jannette Martens

Corina Bayense

 

Dinsdag 6 mei

19:00u - 20:00u Collectebonnen

20:00u Vrouwenvereniging Idellette

 

Zondag 11 mei

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. J. van Dijk

 

1e collecte t.b.v. Pastorie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Alicia van Honk

Teunitha Kanselaar

 

Vrijdag 16 mei

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zaterdag 17 mei

20:00u OJW : Thema-avond

 

Zondag 18 mei

09:30u Ds. H. Roseboom

18:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Janita de Koning

Linda van de Laar

 

Zondag 25 mei

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. J. van Oostende

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

Deurcollecte t.b.v. Onderhoudsfonds

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Jolanda Kuijntjes

Dinie van Ommeren

 

Donderdag 29 mei (Hemelvaart)

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Corine Westeneng

Petra Koenen

 

Vrijdag 30 mei

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zaterdag 31 mei

20:00u OJW : Afsluiting seizoen

 

Zondag 1 juni

09:30u Ds. C. H. Hogendoorn

18:30u Ds. G. Mulder

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Paula de Jongh

Agnes Vos

 

Dinsdag 3 juni

19:00u - 20:00u Collectebonnen

 

Zondag 8 juni (1e Pinksterdag)

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. M. Messemaker

 

1e collecte t.b.v. Pinksterzendingscollecte GZB

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Nanda van der Stam

Marlissa van Honk

 

Maandag 9 juni (2e Pinksterdag)

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Marieke van Wijk

Wilma de Koning

 

Vrijdag 13 juni

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zondag 15 juni

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. L. W. den Boer

 

1e collecte t.b.v. Elim

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Gerda Bouman

Marja de Putter

 

Zondag 22 juni

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

Heilig avondmaalcollecte t.b.v. St. De Ontmoeting

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Nicole den Hartog

Corina Bayense

 

Vrijdag 27 juni

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zondag 29 juni

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Kand. E. Boogert

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

Deurcollecte t.b.v. Onderhoudsfonds

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Tine Westra

Christa Bulsink

 

Dinsdag 1 juli

19:00u - 20:00u Collectebonnen

 

Zondag 6 juli

09:30u Ds. G. Wassinkmaat

18:30u Ds. G. Wassinkmaat

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Teunie van Honk

Carola Westeneng

 

Vrijdag 11 juli

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zondag 13 juli

09:30u Ds. J. Brouwer

18:30u Kand. G.H. Molenaar

 

1e collecte t.b.v. Pastorie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Lenie Schouten

Lizette Bulsink

 

Zondag 20 juli

09:30u Ds. H.J. van der Veen

18:30u ?

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Jannette Martens

Catharine van Wijk

 

Vrijdag 25 juli

18:30u - 19:30u Bibliotheek

 

Zondag 27 juli

09:30u Ds. J. van Oostende

18:30u Ds. J. Geene

 

1e collecte t.b.v. Diaconie

2e collecte t.b.v. College van Kerkrentmeesters

Deurcollecte t.b.v. Onderhoudsfonds

 

De kinderoppas wordt in de morgendienst verzorgd door

Linda van de Laar

Marlissa van Honk